Дата заїзду:

 
      
Дата виїзду:
          
Вартість номерів - 650, 700 грн.     
 

Ресторан

Деякі люди у ресторани не ходять принципово - кажуть, що їм смакує лишень їжа, дбайливо приготована вдома лагідними руками мами чи коханої дружини. І такі безкомпромісні шанувальники здорової домашньої кухні були у ресторані «НА ОЗЕРІ» - їх запрошували друзі на банкети, весілля чи корпоративи. І вони пробували наші страви. І вони тепер наші завсідники - наша домашня кухня їх приємно здивувала і як вони кажуть: „полонила їхні серця".

А скільки жінок проклали шлях до серця свого обранця через вечері у нашому ресторані...

Скуштуйте і ви наших смачних страв.

Наше меню різноманітне, ситне і апетитне. А в теплу пору обід в альтанці чи на літньому майданчику буде вдвічі приємнішим.

Загалом у ресторані «НА ОЗЕРІ» три банкетні зали: на 50, 20 і 15 чоловік, що зручно як для щоденних обідів, бізнес-ланчів, вечерь, так і для святкових банкетів: вечірок, весіль, ювілеїв, корпоративів.

Подбали ми і про живу музику. Консерваторій наші музики не закінчували, але щиру українську пісню відчувають усією душею.

Особливо рекомендуємо скуштувати шашлик чи рибу на вуглях. Без зайвої скромності скажемо, що в ресторані «НА ОЗЕРІ» шашлик і риба на вуглях мають особливий смак.

А секрет простий - до кожної страви ми додаємо дрібочку сердечної любові та поваги до своїх гостей.

І тому у ресторані «НА ОЗЕРІ» навіть скибочка хліба, просто насмарована маслом, неймовірно смачна.
Натисніть ліву кнопку мишки та спрямуйте курсор у бажаному напрямку

 
     
  Google+  
Copyright © 2011. All rights reserved
   
 
гостиницы Львова готелі Львова готелі Львів отели Львова